Forum modelarzy kolejowych w wielkości N Strona Główna Forum modelarzy kolejowych w wielkości N

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum  Chat

Poprzedni temat «» Następny temat
Salon Hobby MTP 18-19.10.2008
Autor Wiadomość
Zvolack
Administrator

Wysłany: 2008-08-23, 20:08   Salon Hobby MTP 18-19.10.2008

Kto i z czym sie wybierze po za mną?? Proponuję jeden dzień Fremo drugi luźne jazdy. Niewykluczone że będą Nas oglądać przyszli sponsorzy. Myślę że trzeba by wystawić gotowe zazielenione skrzynki. Ok środy wysyłam zgłoszenie.

hugwa
[Usunięty]

Wysłany: 2008-08-24, 07:49   

Oprócz skrzynek z Naumburga to własciwie jeszcze Misie.
Zakrzewo odpada - skoro nie będzie gotowe na Fremo, nie będzie i dwa tygodnie później.
Układ mniej więcej taki jak był rok temu jest OK, jeśli posterunek Władka będzie działał to można wstawić dwa techniczne.
Przemowo bym odpuścił, chyba że będzie nam zbywało miejsca w autach. Oprócz cukierkowatej atrakcyjności dla gawiedzi funkcjonalnie jest do bani, chyba że połączenie go ze Zwolakowem da jakieś korzyści.
Może Dawidowi uda sie powalczyć z gołębnikami?
Ważniejsze są dwie sprawy: jakie są możliwości MTP w kwestii miejsca i na jakiej wysokości ustawiamy makietę.

Zvolack
Administrator

Wysłany: 2008-08-24, 10:21   

hugwa napisał/a:
Przemowo bym odpuścił,
hm .. zdecydowanie tak !!
hugwa napisał/a:
akie są możliwości MTP w kwestii miejsca i na jakiej wysokości ustawiamy makietę
miejsca dostaniemy tyle ile potrzeba .. raczej nie wystawimy tyle ile haziobrowcy .. natomiast co do wysokości to stawiamy na stojakach jak last year. Zobaczymy kto sie wybierze i do tego dopasujemy skrzynki .. żeby nie było nas za mało. I tym razem coś musi jeździć. Ciasny rozkład .. by sie przydał.

koc
[Usunięty]

Wysłany: 2008-08-24, 16:58   

Piszę się, z modułami czy bez, będę.

Misiek

Wysłany: 2008-08-24, 19:36   

zvolack napisał/a:
Kto(...)sie wybierze po za mną??
zacząłbym od tego, nie od tego, które skrzynki jadą

zwłaszcza, że wspominane MM są niewiadomo w jakim stanie (nie przetestowane)

hugwa
[Usunięty]

Wysłany: 2008-08-24, 20:32   

Misiek napisał/a:
zacząłbym od tego

No i? Jedziesz? :-)
Misiek napisał/a:
nie przetestowane

Możemy podpiąć na treningowym.

Zvolack
Administrator

Wysłany: 2008-08-24, 21:47   

Miśkowaty nie przeginaj :-D pisz no po ludzku .. rozumiem ze jedziesz?? Nie napinał bym za bardzo policzków w Polzen tylko postawil poprostu ladny kawalek makiety .. Jak skonczysz MM to zabierzesz :mrgreen:

Misiek

Wysłany: 2008-08-24, 22:01   

nie, no, spokojny jestem (jak cholera, po urlopie)
sytuacja jest taka:
info o wyjeździe N-ormy do Posen gdzieś tam było... no, wiedziałem, że jedzie Zvolack, ale nie wiedziałem jak będzie zaciskać pośladki, urlopy (i portfele) reszta baNdy FREMująca w Naumburgu

więc póki co zgłosiłem się do Grześka z pytaniem, czy przyjmą w razie czego jednego, no może dwóch delikwentów z FRED-em

Jak na razie jadę na 99,9% (ten 0,01 to zbliżający się termin odbioru mieszkania :mrgreen: )
To, czy będę FREDował w N czy TT zależy od rozwoju sytuacji i ewentualnych łapanek :-D

co do MM - to czy pojedzie czy nie pojedzie to zależy od tego kto to zabierze :-)

jeszcze jedno... HaZiobrowcy coś tam pisali o braku nóżek wystawowych... warto by się u Prezesa Prezesów uprzednio upewnić :-|

hugwa
[Usunięty]

Wysłany: 2008-08-25, 06:05   

No to umówmy sie tak: jak juz wybierzesz, do której makiety podepniesz swojego własnego freda i swoje moduły, i jak ustalisz kto zawiezie one skrzynki i ciebie , to daj znać. Powiedzmy, że do środy, tak żebyśmy do poniedziałku mogli ustalić kształt makiety.
Niewiele zrozumiałem z Twojego postu, oprócz tego że kokietujesz, żebyśmy Cie ślicznie poprosili, zawieźli, napoili a Ty wówczas zastanowisz się, czyja oferta jest atrakcyjniejsza.

Środa jest terminem dla wszystkich, żeby było jasne.

Misiek

Wysłany: 2008-08-25, 09:13   

Dziubek, mylisz się...

JA to sobie pojadę i tak..
a Ty mozesz się postarać z układem makiety. to, czy będzie z MM czy bez to mi wisi,
jak TY chcesz je mieć w układzie makiety to się MUSISZ postarać o zapewnienie im transportu. :->
JA niestety nie posiadam takowego - bo i tak nie wezmę ich do pociągu,

zamiast pitolić o kokietyzacji zabierz się za układ makiety i ewentualny rozkład jazdy

lepiej wcześniej, bo potem wyjdzie "jak zawsze"

aha, drobna uwaga - kto jeszcze wybiera się do Poznania? bo na razie to dla dwóch-trzech osób to szkoda, żeby Zvolack tracił czas, wahę, dobre chęci i co tam jeszcze

hugwa
[Usunięty]

Wysłany: 2008-08-25, 10:09   

Misiek napisał/a:
czy będzie z MM czy bez to mi wisi

A mi nie. Zrobimy takie ustawienie, które na spokojnie obrobimy. Póki co wiemy że jedzie nas dwóch, którzy to rozstawią i obsłużą. Jakby to powiedzieć....nie, lepiej nie mówić.

mikser
[Usunięty]

Wysłany: 2008-08-25, 16:55   

ja bez Zakrzewa jadę, nawet pociągiem :)

Zvolack
Administrator

Wysłany: 2008-08-25, 23:03   

JA bym ustawił Zwolaków łuki most Markówkę Tunel Miśkowy Ostbahn prędziej niz MM i szufladę. Lightowo .. Jak będzie nas 3 a z Kasią 4 to spoko obrobimy. Po Fremo nie będzi chęci na pokazywanie WILEKIEJ N-ORMOWEJ MAKIETY w Poznaniu.

parowozek
Początkujący

Wysłany: 2008-08-26, 10:48   

Jeżeli chodzi o liczbę osób,to ja mógłbym tam przyjechać jako mechanik, dyżurny ruchu na jakieś stacyjce,w najgorszym wypadku "nosikawą" :) . Jestem prawie miejscowe,więc nic mi nie trzeba zapewniać :) . I w ogóle chciałbym się czegoś nauczyć jeśli chodzi o modelarstwo makietowe w skali N :) .

pozdrawiam

Zvolack
Administrator

Wysłany: 2008-08-26, 10:57   

Wpadnij koniecznie. Zrobimy Ci szybki kurs :lol: Zawsze sie czegoś nauczysz.

Odpowiedz do tematu