Forum modelarzy kolejowych w wielkości N Strona Główna Forum modelarzy kolejowych w wielkości N

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum  Chat

Poprzedni temat «» Następny temat
Wnioski postwystawowe
Autor Wiadomość
wiygN
[Usunięty]

Wysłany: 2006-10-05, 15:48   Wnioski postwystawowe

1) Trzeba zakupi? na rzecz N-ormy zestaw "mikrofal?wek" z headsetami. Cztery powinny wystarczy?.
2) Przy kolejnych wi?kszych (>1 dzie?) wystawach trzeba zawczasu ustala? "dy?ury" co zaowocuje wi?ksz? higien? psychiczn? takich wyjazd?w.
3) Pyssa nie taki straszny jak go maluj? - za?atwi? 10 wej?ci?wek.

hugwa
[Usunięty]

Wysłany: 2006-10-05, 16:04   

wiygN napisał/a:
za?atwi? 10 wej?ci?wek

iiii....to to akurat tak strasznie by nas nie zrujnowa?o, ale faktycznie, grzeczny by?.

Misiek

Wysłany: 2006-10-05, 16:09   

ad.1 zapytam kumpla czy tych sie nie chce pozbyc ;-)
w razie czego moge sie zaj?? wyszukaniem DOBRYCH radyjek, po znajomych co mieli podobne
ad2. tak! ja my?le, ?e komfort jest odwrotnie proporcjonalny do otoczenia ;-) na Trako jako? mi nie odbi?o tak jak w niedziel? :-(

hugwa
[Usunięty]

Wysłany: 2006-10-05, 16:11   

4) trzeba na linii sygna?owej montowa? na pulpitach albo lepiej pod skrzynkami dzwonki do przywo?ywania obs?ugi, szczeg?lnie je?li obs?uga si? zagada, rozmarzy nad goracym kubkiem lub hipnotyzuje pulpit ?eby dzia?a?....

wiygN
[Usunięty]

Wysłany: 2006-10-05, 16:16   

Na radyjkach proponuj? nie oszcz?dza?...

hugwa
[Usunięty]

Wysłany: 2006-10-05, 16:33   

wiygN napisał/a:
zawczasu ustala? "dy?ury" co zaowocuje wi?ksz? higien? psychiczn?

bez przesady, w?a?ciwie to by?o tylko raz czy dwa tak, ?e troch? ma?o ludzi by?o przy makiecie. nie narzucajmy sobie czego?, co ?le wp?ynie na kondycj? naszej u?a?skiej spontaniczno?ci....

wiygN
[Usunięty]

Wysłany: 2006-10-05, 16:44   

Cytat:
co ?le wp?ynie na kondycj? naszej u?a?skiej spontaniczno?ci...
Problem w tym, ?e rzeczona wp?ywa ?le na reszt

Misiek

Wysłany: 2006-10-05, 18:31   

hugwa napisał/a:
4) trzeba na linii sygna?owej montowa? na pulpitach albo lepiej pod skrzynkami dzwonki do przywo?ywania obs?ugi, szczeg?lnie je?li obs?uga si? zagada, rozmarzy nad goracym kubkiem lub hipnotyzuje pulpit ?eby dzia?a?....
to ju? jest wniosek z Trako

hugwa
[Usunięty]

Wysłany: 2006-10-05, 18:50   

to mia?y by? gongi, ale wniosek ewoluowa? przed wcieleniem tej wersji... to powinny by? dzwonki. gong?w by tam nie by?o s?ycha

mikser
[Usunięty]

Wysłany: 2006-10-05, 21:54   

5. zdecydowanie wiecej osob powinno miec prawo jazdy ;) przy tego typu dystansach,
co do kr?tkofal?wek - r?wnie?proponuj? nie oszcz?dza? - jest znakomicie zaopatrzony sklep przy anielewicza (dok?adnie to przy zamenhoffa chyba) trzeba si? tam uda? i przeanalizowa? sytuacj?.

co do pulpitu - dzwonki s?uszna sprawa, ale to w wypadku kiedy stosunek kr?tkofal?wek/obs?uga b?dzie u?amkiem.

Misiek

Wysłany: 2006-10-05, 22:09   

www.maycom.pl ;-)

poczytam przy okazji...
jak co? to uderza? w PMR, te nasze by?y LPD, pono? jakie? ograniczenia w ich u?ywaniu maj? sie w PL pojawi?

Radiotelefon INTEK MicroCom 446 PMR
http://maycom.pl/img/radia_pmr/microcom446.gif
http://maycom.pl/img/radi...446_giftbox.gif

225 za par? z akcesoriami wydaje si? by? OK

Przemo

Wysłany: 2006-10-12, 12:44   

Po kilku dniach odpoczynku po Lipsku chcia?bym podsumowa? nasz? wypraw? zagraniczn? tak, jak ja to widz?. Pragn? serdecznie Wam wszystkim podzi?kowa? za to, ?e dzi?ki Wam spe?ni?em swoje m?odzie?cze marzenia. Zaznaczam, ?e bardzo mi?o jest z Wami si? bawi? "kolejkami", jak r?wnie? imprezowa?. B?dzie mi bardzo mi?o r?wnie? w przysz?o?ci razem z Wami poswi?ca? si? fantastycznej zabawie w modelarstwo kolejowe. Tym bardziej jestem zaszczycony, ?e odnie?li?my wielki sukces i pomimo drobnych wpadek technicznych zaprezentowali?my przed Europ? najwy?szy poziom i klas?. Uwa?am, ?e powinni?my trzyma? tak dalej, a ju? nied?ugo gratulacje zaczn? do nas sp?ywa? z zachodu Europy, a polskimi pseudomodelarzami nie nale?y si? przejmowa?. Gratulacje i jeszcze raz gratulacje dla nas wszystkich.

Misiek

Wysłany: 2006-10-12, 13:52   

warto pogada? co ma by? za tym kalendarzykiem zaporowym
http://www.pbase.com/misiek_m/image/68005675

czy kolejna stacja przelotowa? (Swarzewo), czy stacja ko?cowa, czy "most przyja?ni polsko-czeskiej"
czy kolejNy techniczny, czy chocia? oblotka

hugwa
[Usunięty]

Wysłany: 2006-10-12, 14:03   

chyba najbardziej nam brakuje stacyjek ko?cowych, cho? przelotowe przeca moga takie udawa?. tyle, ze na ko?cowych zwykle s? jakie? lokomotywownie, cho?by malutkie.
uwzgl?dniaj?c swarzewo i bzowo mamy do zagospodarowania 4 odnogi naszej "sieci".
jedna dla technicznego.

Misiek napisał/a:
czy chocia? oblotka

moze by? np przystanek z ?adownia jak misie, moze by? sam przystanek. ale je?li z ?adowni?, to lepiej ?eby mia? tor ?adunkowy po??czony na obu ko?cach.

hugwa
[Usunięty]

Wysłany: 2006-10-12, 14:08   

a, jeszcze na targach napad?a mnie my?l, ?e mogliby?my zmontowa? jaki? sprytny posterunek odga???ny na kt?rym nasza linia do??cza?aby do dwutorowej. a dwutorowa z kolei ko?czy?a ukryt? petl?, mo?e na obu ko?cach. w?wczas nie do??, ?e robi?aby za techniczny dla jednotorowej, to jeszcze po za?o?eniu blokady liniowej by?aby bezobs?ugow? atrakcj? na targach. zawsze co? by tam si? rusza?o....

Odpowiedz do tematu